ZooFast.cz  v nových rukou a s novým konceptem
Vítejte na ZooFast
Potřeby pro zvířata – nejlevnější cena z e‑shopů

Brit VD Dog GF konz Gastrointestinal 200g

Cena od
64
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Brit VD Dog Grain Free Gastrointestinal – Salmon Kompletní nízkotučná veterinární dieta pro psy s poruchou trávení lipidů a pankreatitidou Brit Veterinární bezobilná dieta – Trávicí poruchy, Losos je speciálně vyvinuté mokré dietní...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Brit VD Dog GF konz Gastrointestinal 200g?

Produkt Brit VD Dog GF konz Gastrointestinal 200g u 2 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Psi

Brit VD Dog GF konz Gastrointestinal 200g

Psi

Brit VD Dog GF konz Gastrointestinal 200g

Psi

Brit VD Dog GF konz Gastrointestinal 200g

U nás najdete vše pro vaše zvířátka

Přehled cen

Nejlevnější 64 Kč
Nejdražší 65 Kč
Rozdíl 1 Kč

Stručné informace

Kategorie
Psi
Výrobce
EAN
8595602578900
Cena od
64 Kč

Recenze Brit VD Dog GF konz Gastrointestinal 200g

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Brit VD Dog Grain Free Gastrointestinal – Salmon Kompletní nízkotučná veterinární dieta pro psy s poruchou trávení lipidů a pankreatitidou Brit Veterinární bezobilná dieta – Trávicí poruchy, Losos je speciálně vyvinuté mokré dietní krmivo pro psy trpící poruchami trávení tuků, gastroenteritidami, pankreatitidou nebo protein-losing enteropatiemi. Díky mimořádně lehké stravitelnosti a nízkému obsahu tuku šetrně působí na trávicí trakt, pomáhá stabilizovat trávení a podporuje regeneraci zažívacího systému. Receptura je založena na kvalitních živočišných bílkovinách z lososa, doplněných o funkční vlákninu, probiotické složky a prebiotika, které harmonizují střevní mikrobiotu a pomáhají při akutních i chronických trávicích obtížích. Krmivo zároveň neobsahuje lepek ani kuřecí bílkovinu – ideální volba i pro citlivé psy. ⭐ Proč zvolit Brit VD Gastrointestinal – Losos? ✔ Rychlá úleva při trávicích potížích Speciální dietní receptura zmírňuje průjem, zvracení, nadýmání a diskomfort v trávicím traktu. ✔ Vysoce stravitelné živočišné bílkoviny Losos je lehce stravitelný, biologicky hodnotný a vhodný i pro citlivé zažívání. ✔ Nízký obsah tuku – bezpečné pro psy s pankreatitidou Dieta pomáhá snížit zatížení slinivky a podporuje obnovu trávicích funkcí. ✔ Bez obilovin a bez lepku Nízký glykemický index zklidňuje trávicí trakt a snižuje riziko alergické reakce. ✔ Komplex prebiotik pro zdravá střeva (FOS, MOS, B-glukany) Podporují růst prospěšných bakterií, napomáhají zotavení po průjmech a zlepšují konzistenci stolice. ✔ Chaluha Ascophyllum nodosum – přírodní zdroj minerálů a vlákniny Pomáhá optimalizovat střevní mikroflóru a podporuje imunitní systém. ✔ Pivovarské kvasnice – prevence trávicích potíží Zdroj betaglukanů a přírodních prebiotik, stabilizují střevní prostředí. ✔ Rakytník – silný antioxidant a imunostimulant Podporuje regeneraci a ochranu střevní sliznice. ✔ Vyrobeno v České republice Garantuje kontrolu kvality a čerstvost použitých surovin. Složení Losos (60 %), pivovarské kvasnice (3 %), hrachová mouka (1,5 %), lignocelulóza (0,5 %), uhličitan vápenatý (0,5 %), psyllium (0,5 %), sušené řasy Ascophyllum nodosum (0,5 %), olej z řas – Schizochytrium limacinum (0,3 %), β-glukany (0,005 %), FOS (0,004 %), juka Mojave (0,004 %), sušený rakytník (0,004 %). Analytické složky Hrubý protein: 7,5 % Hrubý tuk: 7,5 % Hrubá vláknina: 1,2 % Hrubý popel: 2,5 % Vlhkost: 78 % Omega-3 mastné kyseliny: 1,3 % Omega-6 mastné kyseliny: 1,2 % Vápník: 0,3 % Fosfor: 0,2 % Sodík: 0,3 % Metabolizovatelná energie: 1 020 kcal/kg Nutriční doplňkové látky na 1 kg Vit. D3, E, C, B1, biotin, zinek, železo, mangan, jód, měď, taurin (1 000 mg), glutamát sodný, L-arginin. Technologická látka: klinoptilolit sedimentárního původu – 20 000 mg (pomáhá vázat toxiny ve střevě). Krmný návod Podávání diety konzultujte s veterinářem. Krmivo lze podávat samostatně nebo kombinovat se suchou dietou Brit VD Dog Grain Free Gastrointestinal – dávku přiměřeně upravte. Akutní střevní potíže: 1–2 týdny Poruchy trávení: 3–12 týdnů Chronická pankreatická nedostatečnost: dlouhodobě / celoživotně Podávejte v několika menších porcích denně. Zajistěte neustálý přístup k čerstvé vodě. Krmná tabulka Hmotnost psa Denní dávka 5–10 kg 360–605 g 10–30 kg 605–1380 g 30–60 kg 1380–2320 g Skladování Uchovávejte v suchu, chladu a mimo sluneční světlo. Po otevření uchovejte v lednici a spotřebujte do 48 hodin.
Produkt Brit VD Dog GF konz Gastrointestinal 200g z kategorie Psi si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Vaše-krmivo.cz za cenu 64 Kč.

Parametry Brit VD Dog GF konz Gastrointestinal 200g

Varianta
200g
externí kód Henry Shein
169829
Henry Shein - HD
169829
EAN
8595602578900
Brit VD Dog GF konz Gastrointestinal 200g má EAN kód 8595602578900
Veškeré další parametry výrobku Brit VD Dog GF konz Gastrointestinal 200g naleznete například na webu Vaše-krmivo.cz

Nejlepší psi

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší psi

Kvalitní psi

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní psi

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Nejprodávanější produkty

Nejoblíbenější produkty našich uživatelů s nejlevnější cenou

Hill’s Fel. PD C/D Urinary Stress Salmon Kapsa new 12x85gNEW

Hill’s Fel. PD C/D Urinary Stress Salmon Kapsa new 12x85gNEW

465 Kč
SOLO Quaglia 100% (křepelka) vanička 300 g

SOLO Quaglia 100% (křepelka) vanička 300 g

89 Kč
SOLO Maiale 100% (vepřové) vanička 300 g

SOLO Maiale 100% (vepřové) vanička 300 g

89 Kč
Dřevěné schody s plstěným vzhledem,nastavitelné 40x67cm bílé 40x67cm bílé

Dřevěné schody s plstěným vzhledem,nastavitelné 40x67cm bílé 40x67cm bílé

2 133 Kč
Rufruf Kachna s pohankou a probiotiky 12 kg

Rufruf Kachna s pohankou a probiotiky 12 kg

1 399 Kč
Brit Care Mini FD Raw Delights Turkey with Shrimp 2 kg

Brit Care Mini FD Raw Delights Turkey with Shrimp 2 kg

499 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Nejlepší nabídkaAsan Pet Silver, 42l

Asan Pet Silver, 42l

548 Kč476 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Akinu Vyčesávací kartáč pro dlouhosrsté střední a velké psy

Akinu Vyčesávací kartáč pro dlouhosrsté střední a velké psy

131 Kč
Akinu MASÍČKA Kuřecí chipsy pamlsek pro psy 75 g

Akinu MASÍČKA Kuřecí chipsy pamlsek pro psy 75 g

46 Kč
Nejlepší nabídkaBrit Care Dog Grain-free Puppy 1kg

Brit Care Dog Grain-free Puppy 1kg

154 Kč121 Kč
Dostupné u 5 obchodů
Rufruf Jehněčí se zeleninou a probiotiky 6 kg

Rufruf Jehněčí se zeleninou a probiotiky 6 kg

1 099 Kč
Akinu NATURAL Kost s dršťkami pamlsek pro psy 1 ks

Akinu NATURAL Kost s dršťkami pamlsek pro psy 1 ks

44 Kč
Rufruf Jehněčí s pohankou a probiotiky 6 kg

Rufruf Jehněčí s pohankou a probiotiky 6 kg

799 Kč
Brit GF Veterinary Diets Dog Diabetes 12 kg

Brit GF Veterinary Diets Dog Diabetes 12 kg

2 118 Kč
Brit Care Dog Mini treats FRESH BREATH, 7 pcs 120 g

Brit Care Dog Mini treats FRESH BREATH, 7 pcs 120 g

79 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Brit Vitamins Immunity Booster (60 Tablets) 120 g

Brit Vitamins Immunity Booster (60 Tablets) 120 g

415 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Brit RAW Treat Cat Kitten 40 g

Brit RAW Treat Cat Kitten 40 g

97 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Brit Vitamins Mobility 150 g

Brit Vitamins Mobility 150 g

340 Kč
Brit RAW TREAT Digestion. Freeze-dried treat and topper. Chicken 40 g

Brit RAW TREAT Digestion. Freeze-dried treat and topper. Chicken 40 g

87 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Petify Ortopedický pelíšek pro psa Loops 120x90 cm šedý

Petify Ortopedický pelíšek pro psa Loops 120x90 cm šedý

2 467 Kč

Související kategorie – Psi

Prohlédněte si také: Akvaria, Kočky, Psi