ZooFast.cz  v nových rukou a s novým konceptem
Vítejte na ZooFast
Potřeby pro zvířata – nejlevnější cena z e‑shopů

Gaun Košík na vejce pro drůbež

Cena od
220
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Vlastnosti:Odolná a stabilní konstrukceIdeální na sběr i servírování vajecVhodný pro každodenní použitíRozměry:Ø 20 × 15 cmElegantní a praktický doplněk pro každého milovníka domácích vajec.

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Gaun Košík na vejce pro drůbež?

Produkt Gaun Košík na vejce pro drůbež u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Kurníky

Gaun Košík na vejce pro drůbež

220 Kč
Do obchodu
Kurníky

Gaun Košík na vejce pro drůbež

U nás najdete vše pro vaše zvířátka

Přehled cen

Nejlevnější 220 Kč
Nejdražší 220 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Kurníky
Výrobce
Holland animal care
EAN
8435039016708
Cena od
220 Kč

Recenze Gaun Košík na vejce pro drůbež

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Vlastnosti:Odolná a stabilní konstrukceIdeální na sběr i servírování vajecVhodný pro každodenní použitíRozměry:Ø 20 × 15 cmElegantní a praktický doplněk pro každého milovníka domácích vajec.
Produkt Gaun Košík na vejce pro drůbež z kategorie Kurníky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Jofikrmiva.cz za cenu 220 Kč.
Gaun Košík na vejce pro drůbež má EAN kód 8435039016708
Veškeré další parametry výrobku Gaun Košík na vejce pro drůbež naleznete například na webu Jofikrmiva.cz

Nejlepší kurníky

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší kurníky

Kvalitní kurníky

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní kurníky

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Nejprodávanější produkty

Nejoblíbenější produkty našich uživatelů s nejlevnější cenou

Hill’s Fel. PD C/D Urinary Stress Salmon Kapsa new 12x85gNEW

Hill’s Fel. PD C/D Urinary Stress Salmon Kapsa new 12x85gNEW

465 Kč
SOLO Quaglia 100% (křepelka) vanička 300 g

SOLO Quaglia 100% (křepelka) vanička 300 g

89 Kč
SOLO Maiale 100% (vepřové) vanička 300 g

SOLO Maiale 100% (vepřové) vanička 300 g

89 Kč
Dřevěné schody s plstěným vzhledem,nastavitelné 40x67cm bílé 40x67cm bílé

Dřevěné schody s plstěným vzhledem,nastavitelné 40x67cm bílé 40x67cm bílé

2 133 Kč
Rufruf Kachna s pohankou a probiotiky 12 kg

Rufruf Kachna s pohankou a probiotiky 12 kg

1 399 Kč
Brit Care Mini FD Raw Delights Turkey with Shrimp 2 kg

Brit Care Mini FD Raw Delights Turkey with Shrimp 2 kg

499 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Nejlepší nabídkaAsan Pet Silver, 42l

Asan Pet Silver, 42l

548 Kč476 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Akinu Vyčesávací kartáč pro dlouhosrsté střední a velké psy

Akinu Vyčesávací kartáč pro dlouhosrsté střední a velké psy

131 Kč
Rufruf Jehněčí se zeleninou a probiotiky 6 kg

Rufruf Jehněčí se zeleninou a probiotiky 6 kg

1 099 Kč
Akinu MASÍČKA Kuřecí chipsy pamlsek pro psy 75 g

Akinu MASÍČKA Kuřecí chipsy pamlsek pro psy 75 g

46 Kč
Nejlepší nabídkaBrit Care Dog Grain-free Puppy 1kg

Brit Care Dog Grain-free Puppy 1kg

154 Kč121 Kč
Dostupné u 5 obchodů
Akinu NATURAL Kost s dršťkami pamlsek pro psy 1 ks

Akinu NATURAL Kost s dršťkami pamlsek pro psy 1 ks

44 Kč
Brit GF Veterinary Diets Dog Diabetes 12 kg

Brit GF Veterinary Diets Dog Diabetes 12 kg

2 118 Kč
Brit Vitamins Immunity Booster (60 Tablets) 120 g

Brit Vitamins Immunity Booster (60 Tablets) 120 g

415 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Brit RAW Treat Cat Kitten 40 g

Brit RAW Treat Cat Kitten 40 g

97 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Rufruf Jehněčí s pohankou a probiotiky 6 kg

Rufruf Jehněčí s pohankou a probiotiky 6 kg

799 Kč
Petify Ortopedický pelíšek pro psa Loops 120x90 cm šedý

Petify Ortopedický pelíšek pro psa Loops 120x90 cm šedý

2 467 Kč
Brit Care Dog Mini treats FRESH BREATH, 7 pcs 120 g

Brit Care Dog Mini treats FRESH BREATH, 7 pcs 120 g

79 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Jofi Aeroplay S 5cm - téměř nezničitelný míček, plovoucí, lehký

Jofi Aeroplay S 5cm - téměř nezničitelný míček, plovoucí, lehký

150 Kč
Brit Vitamins Puppy 150 g

Brit Vitamins Puppy 150 g

340 Kč
Dostupné u 2 obchodů

Související kategorie – Kurníky

Prohlédněte si také: Akvaria, Granule, Kočky, Psi