ZooFast.cz  v nových rukou a s novým konceptem
Vítejte na ZooFast
Potřeby pro zvířata – nejlevnější cena z e‑shopů

IRONpet Silver Dog konz. Chicken 800g + Množstevní sleva

Cena od
69
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

100% masová kuřecí konzerva pro psy všech plemen. Kuřecí maso je velice snadno stravitelné a je bohatým zdrojem bílkovin. Obsahuje příznivý obsah minerálních látek, zejména železa, fosforu, zinku, sodíku, draslíku a vitamínů skupiny...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit IRONpet Silver Dog konz. Chicken 800g + Množstevní sleva?

Produkt IRONpet Silver Dog konz. Chicken 800g + Množstevní sleva u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Psi

IRONpet Silver Dog konz. Chicken 800g + Množstevní sleva

Psi

IRONpet Silver Dog konz. Chicken 800g + Množstevní sleva

U nás najdete vše pro vaše zvířátka

Přehled cen

Nejlevnější 69 Kč
Nejdražší 69 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Psi
Výrobce
IRONpet
EAN
8595720704137
Cena od
69 Kč

Recenze IRONpet Silver Dog konz. Chicken 800g + Množstevní sleva

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

100% masová kuřecí konzerva pro psy všech plemen. Kuřecí maso je velice snadno stravitelné a je bohatým zdrojem bílkovin. Obsahuje příznivý obsah minerálních látek, zejména železa, fosforu, zinku, sodíku, draslíku a vitamínů skupiny B.
Produkt IRONpet Silver Dog konz. Chicken 800g + Množstevní sleva z kategorie Psi si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Dobrá-miska.cz za cenu 69 Kč.
IRONpet Silver Dog konz. Chicken 800g + Množstevní sleva má EAN kód 8595720704137
Veškeré další parametry výrobku IRONpet Silver Dog konz. Chicken 800g + Množstevní sleva naleznete například na webu Dobrá-miska.cz

Nejlepší psi

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší psi

Kvalitní psi

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní psi

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Nejprodávanější produkty

Nejoblíbenější produkty našich uživatelů s nejlevnější cenou

Hill’s Fel. PD C/D Urinary Stress Salmon Kapsa new 12x85gNEW

Hill’s Fel. PD C/D Urinary Stress Salmon Kapsa new 12x85gNEW

465 Kč
SOLO Quaglia 100% (křepelka) vanička 300 g

SOLO Quaglia 100% (křepelka) vanička 300 g

89 Kč
SOLO Maiale 100% (vepřové) vanička 300 g

SOLO Maiale 100% (vepřové) vanička 300 g

89 Kč
Dřevěné schody s plstěným vzhledem,nastavitelné 40x67cm bílé 40x67cm bílé

Dřevěné schody s plstěným vzhledem,nastavitelné 40x67cm bílé 40x67cm bílé

2 133 Kč
Rufruf Kachna s pohankou a probiotiky 12 kg

Rufruf Kachna s pohankou a probiotiky 12 kg

1 399 Kč
Brit Care Mini FD Raw Delights Turkey with Shrimp 2 kg

Brit Care Mini FD Raw Delights Turkey with Shrimp 2 kg

499 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Akinu Vyčesávací kartáč pro dlouhosrsté střední a velké psy

Akinu Vyčesávací kartáč pro dlouhosrsté střední a velké psy

131 Kč
Nejlepší nabídkaAsan Pet Silver, 42l

Asan Pet Silver, 42l

548 Kč476 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Rufruf Jehněčí se zeleninou a probiotiky 6 kg

Rufruf Jehněčí se zeleninou a probiotiky 6 kg

1 099 Kč
Rufruf Jehněčí s pohankou a probiotiky 6 kg

Rufruf Jehněčí s pohankou a probiotiky 6 kg

799 Kč
Akinu MASÍČKA Kuřecí chipsy pamlsek pro psy 75 g

Akinu MASÍČKA Kuřecí chipsy pamlsek pro psy 75 g

46 Kč
Nejlepší nabídkaBrit Care Dog Grain-free Puppy 1kg

Brit Care Dog Grain-free Puppy 1kg

154 Kč121 Kč
Dostupné u 5 obchodů
Brit Vitamins Immunity Booster (60 Tablets) 120 g

Brit Vitamins Immunity Booster (60 Tablets) 120 g

415 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Brit GF Veterinary Diets Dog Diabetes 12 kg

Brit GF Veterinary Diets Dog Diabetes 12 kg

2 118 Kč
Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

449 Kč
Brit RAW Treat Cat Kitten 40 g

Brit RAW Treat Cat Kitten 40 g

97 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Brit Care Dog Mini treats FRESH BREATH, 7 pcs 120 g

Brit Care Dog Mini treats FRESH BREATH, 7 pcs 120 g

79 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Dokonalá Láska Růženín Min 180 g

Dokonalá Láska Růženín Min 180 g

490 Kč
Petify Ortopedický pelíšek pro psa Loops 120x90 cm šedý

Petify Ortopedický pelíšek pro psa Loops 120x90 cm šedý

2 467 Kč
Rufruf Jehněčí s pohankou a probiotiky Vzorek (100g)

Rufruf Jehněčí s pohankou a probiotiky Vzorek (100g)

39 Kč

Související kategorie – Psi

Prohlédněte si také: Akvaria, Kočky, Psi