ZooFast.cz  v nových rukou a s novým konceptem
Vítejte na ZooFast
Potřeby pro zvířata – nejlevnější cena z e‑shopů

KONG Refillables Chameleon

Cena od
107
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Hračky obsahují kvalitní severoamerickou catnip v uzavíratelné lahvičce. Jakmile začne vůně slábnout, lze jednoduše přidat další čerstvou catnip pro opětovnou zábavu. Catnip lze pro zachování čerstvosti uchovávat v mrazáku.Hračku...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit KONG Refillables Chameleon?

Produkt KONG Refillables Chameleon u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Kočky

KONG Refillables Chameleon

107 Kč
Do obchodu
Kočky

KONG Refillables Chameleon

U nás najdete vše pro vaše zvířátka

Přehled cen

Nejlevnější 107 Kč
Nejdražší 107 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Kočky
Výrobce
KONG
EAN
0035585458090
Cena od
107 Kč

Recenze KONG Refillables Chameleon

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Hračky obsahují kvalitní severoamerickou catnip v uzavíratelné lahvičce. Jakmile začne vůně slábnout, lze jednoduše přidat další čerstvou catnip pro opětovnou zábavu. Catnip lze pro zachování čerstvosti uchovávat v mrazáku.Hračku lze prát v pračce po vyjmutí catnip z pouzdra.ZnačkaKONGKód dodavateleKONGNCM4EEAN0035585458090Obsah1 stHmotnost0,03Délka balení17,00Šířka balení10,00Výška balení2,00Země původuCN
Produkt KONG Refillables Chameleon z kategorie Kočky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Jofikrmiva.cz za cenu 107 Kč.
KONG Refillables Chameleon má EAN kód 0035585458090
Veškeré další parametry výrobku KONG Refillables Chameleon naleznete například na webu Jofikrmiva.cz

Nejlepší kočky

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší kočky

Kvalitní kočky

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní kočky

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Nejprodávanější produkty

Nejoblíbenější produkty našich uživatelů s nejlevnější cenou

Hill’s Fel. PD C/D Urinary Stress Salmon Kapsa new 12x85gNEW

Hill’s Fel. PD C/D Urinary Stress Salmon Kapsa new 12x85gNEW

465 Kč
SOLO Maiale 100% (vepřové) vanička 300 g

SOLO Maiale 100% (vepřové) vanička 300 g

89 Kč
SOLO Quaglia 100% (křepelka) vanička 300 g

SOLO Quaglia 100% (křepelka) vanička 300 g

89 Kč
Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 2 kg

449 Kč
Dřevěné schody s plstěným vzhledem,nastavitelné 40x67cm bílé 40x67cm bílé

Dřevěné schody s plstěným vzhledem,nastavitelné 40x67cm bílé 40x67cm bílé

2 133 Kč
Rufruf Kachna s pohankou a probiotiky 12 kg

Rufruf Kachna s pohankou a probiotiky 12 kg

1 399 Kč
Rufruf Jehněčí se zeleninou a probiotiky 6 kg

Rufruf Jehněčí se zeleninou a probiotiky 6 kg

1 099 Kč
Akinu Vyčesávací kartáč pro dlouhosrsté střední a velké psy

Akinu Vyčesávací kartáč pro dlouhosrsté střední a velké psy

131 Kč
Rufruf Jehněčí se zeleninou a probiotiky 12 kg

Rufruf Jehněčí se zeleninou a probiotiky 12 kg

1 999 Kč
Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 12 kg

Rufruf Jelení se zeleninou a probiotiky 12 kg

1 999 Kč
Bioveta Plastin - 5kg

Bioveta Plastin - 5kg

286 Kč
Rufruf Jehněčí s pohankou a probiotiky 6 kg

Rufruf Jehněčí s pohankou a probiotiky 6 kg

799 Kč
Brit Care Mini FD Raw Delights Turkey with Shrimp 2 kg

Brit Care Mini FD Raw Delights Turkey with Shrimp 2 kg

499 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Jofi Aeroplay S 5cm - téměř nezničitelný míček, plovoucí, lehký

Jofi Aeroplay S 5cm - téměř nezničitelný míček, plovoucí, lehký

150 Kč
Rufruf Vitamíny Kosti & Klouby 100 tablet

Rufruf Vitamíny Kosti & Klouby 100 tablet

499 Kč
Brit Vitamins Mobility 150 g

Brit Vitamins Mobility 150 g

340 Kč
Brit Vitamins Postbiotics 150 g

Brit Vitamins Postbiotics 150 g

340 Kč
Rufruf Krůta s pohankou a probiotiky Vzorek (100g)

Rufruf Krůta s pohankou a probiotiky Vzorek (100g)

39 Kč
Nejlepší nabídkaAsan Pet Silver, 42l

Asan Pet Silver, 42l

548 Kč476 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Lunderland Olej z mořských řas Objem: 90 ml

Lunderland Olej z mořských řas Objem: 90 ml

233 Kč

Související kategorie – Kočky

Prohlédněte si také: Akvaria, Kočky, Psi