ZooFast.cz  v nových rukou a s novým konceptem
Vítejte na ZooFast
Potřeby pro zvířata – nejlevnější cena z e‑shopů

Trainer Natural Sensitive dog NO GRAIN MINI pstruh 2kg

Cena od
550
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Trainer Natural Sensitive dog NO GRAIN MINI pstruh 2kg za cenu od 550 Kč.

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Trainer Natural Sensitive dog NO GRAIN MINI pstruh 2kg?

Produkt Trainer Natural Sensitive dog NO GRAIN MINI pstruh 2kg u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Psi

Trainer Natural Sensitive dog NO GRAIN MINI pstruh 2kg

550 Kč
Do obchodu
Psi

Trainer Natural Sensitive dog NO GRAIN MINI pstruh 2kg

U nás najdete vše pro vaše zvířátka

Přehled cen

Nejlevnější 550 Kč
Nejdražší 550 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Psi
Výrobce
Trainer
EAN
8059149277752
Cena od
550 Kč

Vyvážená strava pro citlivé psy bez obilovin

Tento výrobek je ideálním řešením pro majitele psů, kteří hledají kvalitní a šetrnou stravu pro své čtyřnohé přátele. Bezobilninová receptura zajišťuje, že váš pes dostane všechno potřebné bez přidaných alergenních látek. Složení založené na pstruhovi dodává potřebné bílkoviny a omega-3 mastné kyseliny, které podporují zdravou kůži a lesklou srst. Tento produkt je speciálně navržen tak, aby splnil nároky i těch nejnáročnějších plemen.

Praktické balení pro menší plemena

2 kilogramové balení je ideální volbou pro menší psy. Díky své velikosti je snadno uchovatelné a umožňuje vám jednoduše měřit porce. Navíc, díky prémiovým ingrediencím, si váš pes každý krmný cyklus užije naplno. Balení je navrženo tak, aby zachovalo čerstvost a nutriční hodnoty, které jsou klíčové pro zdravý vývoj a aktivní život vašeho mazlíčka.

Jaké benefity mohou majitelé očekávat?

Majitelé psů si mohou být jisti, že jejich miláček dostává výživu, která je nejen chutná, ale také zdravá. Krmivo bez obilovin je často lépe stravitelné, což může vést k menšímu množství stolice a celkově lepšímu trávení. To je zvlášť důležité pro psy s citlivým zažíváním. Navíc kvalita použitých surovin zaručuje jejich dlouhodobé zdraví a vitalitu.

Je tento produkt vhodný pro citlivé psy?

Ano, krmivo je speciálně navrženo pro psy s citlivým trávením. Bezobilninové složení minimalizuje riziko alergických reakcí a zažívacích potíží.

Jak často bych měl krmit svého psa tímto krmivem?

Doporučuje se řídit se pokyny na obalu, které vám pomohou nastavit optimální porce podle velikosti a aktivity vašeho psa.

Specifikace Trainer Natural Sensitive dog NO GRAIN MINI pstruh 2kg

  • Bezobilninová receptura
  • Obsahuje pstruha jako hlavní bílkovinný zdroj
  • Vhodné pro citlivé zažívání
  • Obsah omega-3 mastných kyselin
  • Praktické balení 2 kg pro menší plemena

Parametry Trainer Natural Sensitive dog NO GRAIN MINI pstruh 2kg

  • Hmotnost: 2 kg
  • Věk: doporučeno pro všechny věkové kategorie
  • Typ krmiva: suché
  • Bez umělých barviv a konzervantů
  • Vyrobeno v EU

Výhody Trainer Natural Sensitive dog NO GRAIN MINI pstruh 2kg

  • Podporuje zdravou kůži a srst
  • Vynikající chutnost a stravitelnost
  • Šetrné k citlivému zažívání
  • Bez alergenních složek
  • Přídavek vitamínů a minerálů pro celkové zdraví

Recenze Trainer Natural Sensitive dog NO GRAIN MINI pstruh 2kg

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Trainer Natural Sensitive dog NO GRAIN MINI pstruh 2kg za cenu od 550 Kč.
Produkt Trainer Natural Sensitive dog NO GRAIN MINI pstruh 2kg z kategorie Psi si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Dobrotydomisky.cz za cenu 550 Kč.
Trainer Natural Sensitive dog NO GRAIN MINI pstruh 2kg má EAN kód 8059149277752
Veškeré další parametry výrobku Trainer Natural Sensitive dog NO GRAIN MINI pstruh 2kg naleznete například na webu Dobrotydomisky.cz

Nejlepší psi

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší psi

Kvalitní psi

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní psi

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Nejprodávanější produkty

Nejoblíbenější produkty našich uživatelů s nejlevnější cenou

SOLO Quaglia 100% (křepelka) vanička 300 g

SOLO Quaglia 100% (křepelka) vanička 300 g

89 Kč
Hill’s Fel. PD C/D Urinary Stress Salmon Kapsa new 12x85gNEW

Hill’s Fel. PD C/D Urinary Stress Salmon Kapsa new 12x85gNEW

465 Kč
SOLO Maiale 100% (vepřové) vanička 300 g

SOLO Maiale 100% (vepřové) vanička 300 g

89 Kč
Dřevěné schody s plstěným vzhledem,nastavitelné 40x67cm bílé 40x67cm bílé

Dřevěné schody s plstěným vzhledem,nastavitelné 40x67cm bílé 40x67cm bílé

2 133 Kč
Rufruf Kachna s pohankou a probiotiky 12 kg

Rufruf Kachna s pohankou a probiotiky 12 kg

1 399 Kč
Akinu Vyčesávací kartáč pro dlouhosrsté střední a velké psy

Akinu Vyčesávací kartáč pro dlouhosrsté střední a velké psy

131 Kč
Nejlepší nabídkaAsan Pet Silver, 42l

Asan Pet Silver, 42l

548 Kč476 Kč
Dostupné u 3 obchodů
Brit Care Mini FD Raw Delights Turkey with Shrimp 2 kg

Brit Care Mini FD Raw Delights Turkey with Shrimp 2 kg

499 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Rufruf Jehněčí se zeleninou a probiotiky 6 kg

Rufruf Jehněčí se zeleninou a probiotiky 6 kg

1 099 Kč
Rufruf Jehněčí s pohankou a probiotiky 6 kg

Rufruf Jehněčí s pohankou a probiotiky 6 kg

799 Kč
Akinu MASÍČKA Kuřecí chipsy pamlsek pro psy 75 g

Akinu MASÍČKA Kuřecí chipsy pamlsek pro psy 75 g

46 Kč
Nejlepší nabídkaBrit Care Dog Grain-free Puppy 1kg

Brit Care Dog Grain-free Puppy 1kg

154 Kč121 Kč
Dostupné u 5 obchodů
Lunderland Olej z mořských řas Objem: 90 ml

Lunderland Olej z mořských řas Objem: 90 ml

233 Kč
Dokonalá Láska Růženín Min 180 g

Dokonalá Láska Růženín Min 180 g

490 Kč
Brit GF Veterinary Diets Dog Diabetes 12 kg

Brit GF Veterinary Diets Dog Diabetes 12 kg

2 118 Kč
Rufruf Vitamíny Kosti & Klouby 100 tablet

Rufruf Vitamíny Kosti & Klouby 100 tablet

499 Kč
Brit Vitamins Immunity Booster (60 Tablets) 120 g

Brit Vitamins Immunity Booster (60 Tablets) 120 g

415 Kč
Dostupné u 2 obchodů
Petify Ortopedický pelíšek pro psa Loops 120x90 cm šedý

Petify Ortopedický pelíšek pro psa Loops 120x90 cm šedý

2 467 Kč
Rufruf Jehněčí s pohankou a probiotiky Vzorek (100g)

Rufruf Jehněčí s pohankou a probiotiky Vzorek (100g)

39 Kč
Brit Care Dog Mini treats FRESH BREATH, 7 pcs 120 g

Brit Care Dog Mini treats FRESH BREATH, 7 pcs 120 g

79 Kč
Dostupné u 2 obchodů

Související kategorie – Psi

Prohlédněte si také: Akvaria, Kočky, Psi